Maszyny błyskowe Modico produkowane przez naszą firmę służą do wyrobu pieczątek w technologi błyskowej Sun Stamper. Naświetlarki pozwalają na wykonanie pieczątek Modico najwyższej jakości i trwałości zaledwie w 5 minut (wliczając czas przygotowania tekstu na komputerze).

Maszyny zbudowane są w oparciu o najnowsze technologie z myślą o:

  • prostocie obsługi
  • bezawaryjności
  • satysfakcji użytkownika

Urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz podzespołów renomowanych światowych marek (głównie SIEMENS). Wszystkie urządzenia posiadają płytę główną wraz z procesorem sterującym procesem naświetlania, co powoduje równomierne naświetlenie gumki (materiału światłoczułego, płytki) w każdym punkcie tak, by pieczątka odbijała równomiernie.

Po wciśnięciu przycisku "START" naświetlarka automatycznie wyzwala właściwą ilość błysków do prawidłowego naświetlenia danego rozmiaru gumki. Natężenie światła i czas świecenia lamp kontrolowane są przez procesor.

Unikalny UV BLOCK SYSTEM dba o oczy użytkownika maszyny całkowicie eliminując promieniwanie UV.
Filtr BURST zapobiega zakłóceniom innych urządzeń podłączonych do sieci.

Unijny certyfikat CE gwarantuje jakość wyrobu, kompatybilność oraz pełne bezpieczeństwo operatora .

Klamra urządzenia służy jednocześnie jako blat montażowy, który pozwala w prosty i wygodny sposób zamontować gumki do naświetlania w maszynie.

Maszyny poligraficzne Modico z symbolem EU, oprócz stanadardowych pieczątek Modico, pozwalają na wyrabianie najnowszych pieczątek Modico F w wersji: AS (All Surface) i Modico FS (Fabric Surface), służących do stemplowania wszystkich typów powierzchni.

Najprostsza
technologia na rynku
Najkrótszy czas
procesu produkcji
Ochrona
środowiska naturalnego
Niewielkie
koszty produkcji
Najwyższa
jakość i trwałość wyrabianych pieczątek
Szeroki asortyment
produktów do zaoferowania