Działanie i budowa Modico S


stemplowanie

Pieczątka Wewnątrz każdego pióra lub długopisu Modico S znajduje się pieczątka. By ją uruchomić, należy zdjąć skuwkę. Wówczas automatycznie otwiera się ruchome wachadełko, do którego przymocowana jest stemplująca gumka wykonana w technologii Sun Stamper.

Prostota użyciaStempluje się w bardzo prosty sposób- trzymając długopis za rękojeść dotyka się stemplującą gumką do papieru. Maczanie w poduszce ani uzupełnianie tuszu nie są wymagane.

4 wyraźne wersyPieczątka może zawierać nawet 4 wersy drobną czcionką. Płytka tekstowa ma wymiary 34 x 8 mm i pozwala wykonać skład/nadruk o wielkości 33 x 7 mm.

Najwyższej jakości tuszJapoński tusz olejowy znajduje się wewnątrz gumki i pozwala wykonać minimum 5000 wyraźnych odbić. Nawet, jeżeli pieczątka w piórze lub długopisie będzie użyta rzadko, tusz w niej nie wyschnie nawet przez 7 lat.

Pełne dostosowanieTreść pieczątki może być wielokrotnie zmieniana w autoryzowanym zakładzie Modico. Zastosowane w długopisach i piórach kulkowych najwyższej jakości ogólnodostępne wkłady o przedłużonej żywotności gwarantują ciągłość w użytkowaniu. Standardowe naboje użyte w piórach pozwalają na wygodną i szybką wymianę.